اینستاگرام مارکتینگ با دینوم

پا به پای کسب و کار شما در دنیای دیجیتال

مدیریت حرفه‌ای برندتان در اینستاگرام با دینوم

اگر تا الان برای کسب‌وکارتان صفحه اینستاگرام نداشتید یا استراتژی‌ محتوای اینستاگرام نداشتید، الان وقت شروع است. برای راحتی این کار می‌توانید از متخصصان آن کمک بگیرید. ما می‌توانیم برای ارتقا صفحه اینستاگرام کسب‌وکارتان به شما کمک کنیم. ما در دینوم به ‌صورت تخصصی در زمینه تولید محتوای اینستاگرام فعالیت می‌کنیم. اگر می‌خواهید در کوتاه‌ترین زمان ممکن و با صرف کمترین هزینه در اینستاگرام ستاره شوید، دینوم در خدمت شماست.

خدمات اینستاگرام مارکتینگ

مراحل اینستاگرام مارکتینگ

دینوم چگونه متفاوت است؟

تولید محتوای یونیک و خاص

به دنبال محتواهایی غیرتکراری و خاص هستید؟ تیم تولید محتوا و خلاقیت آژانس دینوم با تجربه‌ای که از کمپین‌های مختلف بدست آورده‌اند، بهترین و موثرترین محتوای اینستاگرام ممکن را متناسب با اهداف و نیازهای شما به صورت اختصاصی برایتان تولید می‌کنند.

ارائه گزارش منظم

ما در دیجیتیال مارکتینگ اینستاگرام دینوم برنامه‌ای منظم برای ارائه گزارش به شما داریم. معیارها و KPIهای متناسب با اهدافتان را به صورت دقیق تحلیل خواهیم کرد و تا به دست آوردن هر یک از تعهداتمان، همواره در کنار شما هستیم.

تیمی باتجربه و جوان

دینوم یک تیم جوان ولی با تجربه است. ما تجربه همکاری با بزرگترین برندها در انواع بازارها را برای اینستاگرام مارکتینگ داریم؛ نمونه کارها و نتایج کارهای ما، خود بهترین تضمین کار ما است!

چه زمانی نیاز به مشاوره اینستاگرام مارکتینگ دارم؟

همه برای موفقیت در سوشال مدیا به ویژه اینستاگرام به یک مشاوره نیاز دارند. قبل از ورود به دنیای وسیع سوشال مدیا، باید از یک مشاور متخصص و با تجربه کمک بگیرید تا مسیر درست برای رسیدن به اهداف‌تان را پیدا کنید. در آژانس دینوم، مشاوران ما با تمرکز بر روی نیازها و اهداف شما، به شما راهنمایی خواهند کرد تا بتوانید استراتژی‌های مناسبی و تولید محتوای اینستاگرام جذابی برای سوشیال مدیا خود داشته باشید.

راه های ارتباطی با ما

09213166578
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
مشاوره رایگان دیجیتال مارکتینگ

نمونه پیج های اینستاگرام

گسترش برندتان با استفاده از قدرت اینستاگرام و دینوم

جدول قیمت خدمات اینستاگرام مارکتینگ

قیمت مارکتینگ اینستاگرام

پیش از اینستاگرام مارکتینگ، بهتر است این اقدامات از انجام دهید:

دیگر خدمات دینوم:

می خواهید لوگویی خاص برای کسب و کار خود داشته باشید؟
می خواهید سایت خود را به رتبه یک گوگل برسانید؟
می خواهید در گوگل تبلیغات کنید؟
می خواهید سایتی منحصر به فرد داشته باشید؟
می خواهید بازدید پیج اینستاگرام خود را بالاتر ببرید؟
می خواهید کسب و کار خود را گسترش دهید؟
keyboard_arrow_up
نیاز به کمک دارید؟