تبلیغات با دینوم

پا به پای کسب و کار شما در دنیای دیجیتال

دینوم، همراه شما در دنیای تبلیغات

تبلیغات در گوگل چیست؟ تبلیغات در گوگل (گوگل ادورز) یکی از رایج‌ترین و پرطرفدارترین روش‌های تبلیغات آنلاین است که به کسب و کارها کمک می‌کند تا توسط مخاطبان هدفشان دیده شوند.

تبلیغات در گوگل از طریق سرویس گوگل ادز اجرا می‌شود، که متاسفانه در برخی کشورها، از جمله ایران، با محدودیت‌هایی مواجه است. اما این امر به این معنا نیست که کسب و کارها نمی‌توانند از این ابزار مهم استفاده کنند. مجموعه‌هایی در داخل کشور وجود دارند که به واسطه امتیازاتی که از سوی گوگل کسب کرده‌اند، می‌توانند با گوگل ارتباط برقرار کرده و فرآیند گوگل ادز ایران را برای کسب و کارها سهل‌تر کنند. آژانس دیجیتال مارکتینگ دینوم نیز یکی از این مجموعه‌هاست.

کمپین تبلیغات

انواع خدمات گوگل ادز دینوم

با دینوم، برند خود را به دیگران نشان دهید

هزینهٔ تبلیغات را خودتان انتخاب می‌کنید. در واقع، شما هستید که مشخص می‌کنید به‌ازای هر کلیک، چقدر از شارژ حسابتان کسر شود البته قیمت پیشنهادی شما در میزان نمایش تبلیغتان تاثیرگذار خواهد بود

my_location

تبلیغات هدفمند

تبلیغات کلیکی یک راهکار موثر برای جذب ترافیک مرتبط به وب‌سایت شما است که باعث افزایش نرخ تبدیل می‌شود. در این روش، با انتخاب دقیق کلمات کلیدی، آنالیز رفتار کاربران و استفاده از پلتفرم‌های تبلیغاتی مناسب، یک کمپین هدفمند و کارآمد برای شما ایجاد می‌شود.

electric_bolt

نتیجه سریع تر

با تبلیغات کلیکی، بازدهی به طور سریع تر و دقیق‌تر از روش‌های تبلیغاتی اتفاق می افتد. این روش به شما گزارش دقیقی از تعداد کلیک‌ها و هزینه‌ها ارائه می‌دهد تا علاوه بر دسترسی به نتایج، بتوانید مرجعی قوی برای بهتر کردن کمپین‌های آینده خود داشته باشید.

paid

افزایش فروش

هرچقدر که کمپین هدفمندتری داشته باشید، به مخاطبان کسب و کارتان نزدیک‌تر می‌شوید و این شانس فروش محصولات شما را افزایش می‌دهد.

group_add

افزایش آگاهی از برند

از طریق خرید کلیک گوگل، می‌توانید میلیون‌ها کاربر را که در جستجوی خدمات مشابه به کسب و کار شما هستند، با برندتان آشنا کنید و نام شما را در ذهن آن‌ها جا مانده کنید. با معرفی محصولات در تبلیغات کلیکی، مشتری را از آگاهی اولیه تا فهم کامل درباره محصولاتتان همراهی می‌کنید.

یکی از روش های سریع در بازاریابی دیجیتال جهت افزایش فروش، استفاده از تبلیغات در گوگل است. برای رسیدن به صفحه اول گوگل، گوگل با ارائه سرویس گوگل ادز، این امکان را به شما می دهد که بر اساس کلمات کلیدی هدف خود کمتر از یک ساعت در جایگاه های اول قرار بگیرید.

group_add

افزایش آگاهی از برند

با گوگل ادورز در ایران می‌توانید در کوتاه‌ترین زمان ممکن برندینگ کسب و کار خود را بهتر کنید. هر چه تبلیغات گسترده‌تر، برندینگ بهتر. در مقایسه با تکنیک‌های سئو، برندینگ با تبلیغات گوگل زمان کمتری برای به نتیجه رسیدن نیاز دارد.

savings

امکان بودجه بندی

تبلیغ در گوگل می تواند به صورت ماهانه، هفتگی یا حتی روزانه انجام شود و این کاملا به میزان بودجه و هدف تبلیغ شما بستگی دارد. تنظیم بودجه تبلیغات، از هدررفت هزینه و زمان جلوگیری کرده و به پیشروی هدفمند تبلیغ کمک بیشتری می کند.

laptop_windows

افزایش رتبه سایت

برای افزایش ورودی سایت و معرفی کسب و کار خود به کمک سئو، زمان زیادی نیاز است. اما گوگل ادز توانسته تا حدودی این مسئله را برای کسب و کارهای با محدودیت زمانی، برطرف کند و در مدت زمانی کوتاه، ترافیک زیادی ایجاد کند.

paid

افزایش فروش

افزایش فروش یکی از نتایج مهمی است که با گوگل ادورز به دست می آید. با توجه به اینکه این روش ترافیک زیادی را به یکباره وارد سایت شما می کند، به همان اندازه احتمال فروش را هم افزایش می دهد. دینوم با در نظر داشتن هدف کسب و کارها سعی می کند بهترین کانال های تبلیغاتی و پربازده را انتخاب کند.

مراحل تبلیغات در گوگل

چرا از مشاوره  برای تبلیغات  استفاده کنم؟

یکی از خدمات دینوم، گوگل ادز در ایران است. با مشاوره تبلیغات از دینوم، به بهبود رتبه سایتتان در گوگل و افزایش ترافیک ارگانیک می رسید به همراه بهینه‌سازی کامل و مطمئن، بدون جریمه‌های گوگل.

راه های ارتباطی با ما

09213166578
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
مشاوره رایگان دیجیتال مارکتینگ

نمونه تبلیغات موفق دینوم

تبلیغاتی هوشمند برای کسب و کارهای هوشمند

هزینه خدمات تبلیغات چگونه محاسبه می شود؟

یکی از پر تکرارترین سوالات در حوزه تبلیغات در گوگل این است که آیا سرویس گوگل ادز رایگان است؟ در پاسخ باید بگوییم که گوگل ادورز کاملا رایگان نیست و هزینه تبلیغات در گوگل ادز به ازای مبلغی که بابت شارژ اکانت پرداخت می کنید، تعیین می شود. هزینه‌ی تبلیغات در گوگل ادز متغیر است و به صورت دقیق قبل از شروع تبلیغات نمی‌توان تعیین کرد.

insert_link

هزینه هر کلیک (CPC)

sentiment_dissatisfied

درجه سختی کلمات کلیدی

sports_kabaddi

میزان فعالیت رقبای شما

بنابراین، برای تعیین قیمت دقیق و هزینه تبلیغات در گوگل، باید ابتدا اکانت گوگل ادز خود را ایجاد کرده و پس از آن با توجه به این عوامل، هزینه‌های مرتبط با تبلیغات را محاسبه کنید. همچنین ما در دینوم آماده‌ی کمک به شما برای بهترین استفاده از بودجه و اجرای کمپین‌های موفق در گوگل ادز هستیم.

پیش از شروع تبلیغات، بهتر است این اقدامات از انجام دهید:

دیگر خدمات دینوم:

می خواهید لوگویی خاص برای کسب و کار خود داشته باشید؟
می خواهید سایت خود را به رتبه یک گوگل برسانید؟
می خواهید در گوگل تبلیغات کنید؟
می خواهید سایتی منحصر به فرد داشته باشید؟
می خواهید بازدید پیج اینستاگرام خود را بالاتر ببرید؟
می خواهید کسب و کار خود را گسترش دهید؟
keyboard_arrow_up
نیاز به کمک دارید؟