سئو و بهینه سازی سایت با دینوم

پا به پای کسب و کار شما در دنیای دیجیتال

راهی برای رتبه یک شدن در گوگل!

خدمات بهینه‌سازی سایت یا سئو (SEO)، جزء کارهای حیاتی برای رشد کسب‌وکارها در دنیای دیجیتال به‌شمار می‌آید. حال ممکن است این سئوال برای شما به وجود آید که سئو چیست؟ به مجموعه‌ای از فعالیت‌ها گفته می‌شود که هدف آن بهبود رتبه صفحات وب‌سایت شما در نتایج گوگل است، همچنین اعتبار و قدرت سایت شما را بالا می‌برد.

مانند رشد درخت، خدمات سئو حرفه ای نیازمند صبر و تلاش مستمر است. در ابتدا، ممکن است رشد آن واضح نباشد، اما پس از گذشت زمان، تاثیرات آن به شکل قابل توجهی خود را نشان خواهد داد. با اجرای خدمات سئو حرفه ای، ایمپرشن و کابران هدف به سایت شما جذب می شوند و این موضوع منجر به افزایش فروش و رشد کسب و کارتان خواهد شد.

سئو مارکتینگ

انواع خدمات سئو دینوم

کلید طلایی برای برتری در رقابت آنلاین
سئو تکنیکال در دیجیتال مارکتنیگ

سئو داخلی (On-page SEO)

تیم تخصصی سئو سایت دینوم، با بهره‌گیری از ابزارهای پیشرفته، وب‌سایت شما را به‌صورت دقیق با آخرین آپدیت‌ها و جدیدترین الگوریتم‌های گوگل بررسی و تجزیه‌وتحلیل می‌کند. سپس، با بررسی دقیق نتایج آنالیز، استراتژی‌های جدیدی برای بهبود سایت شما طراحی و اجرا می‌شود. تیم ما با تمرکز بر رشد و بهبود مداوم، سعی در بهبود موقعیت سایت شما در نتایج گوگل دارد.

کیورد ریسرچ در سئو داخلی

سئو تکنیکال (Technical SEO)

تیم سئو تکنیکال دینوم به بررسی تمام جزئیات فنی مانند سرعت سایت، امنیت و سایت‌مپ و سایر عوامل مهم مرتبط با سئو می‌پردازد. با استفاده از ابزارهای حرفه ای و به‌روز، اطلاعات جمع آوری شده را تجزیه و تحلیل کرده و به اقدامات لازم برای رفع مشکلات موجود می‌پردازد. تیم ما با هدف بهبود رتبه‌بندی و افزایش دیده‌شدن سایت شما، در کنار شما خواهد بود تا به بهترین نتیجه ممکن برسید.

عکس از سئو

سئو خارجی (Off-Page SEO)

در تیم سئو دینوم برای انجام خدمات سئو حرفه ای، ابتدا به بررسی و بهبود تمامی مراحل سئو، به ویژه سئو خارجی می‌پردازیم. سئو خارجی شامل تمامی لینک‌سازی‌هایی است که خارج از وب‌سایت انجام می‌شود. این فعالیت‌ها برای بهبود رتبه‌بندی و اعتبار وب‌سایت شما در نتایج گوگل اهمیت زیادی دارد. به کمک روش‌های متنوع و معتبر، تیم سئو ما به تولید لینک‌های با کیفیت و مرتبط از منابع معتبر می‌پردازد. این کارها باعث افزایش اعتبار و قدرت وب‌سایت شما در مقابل موتورهای جستجو و نتایج جستجوکنندگان می‌شود.

دینوم چگونه تفاوت ایجاد می کند؟

استراتژی سئو شخصی سازی شده

در دینوم، استراتژی سئو برای هر کسب‌وکاری به‌صورت اختصاصی و متناسب با کسب و کار طراحی می شود. تیم متخصص سئو ما با تحلیل دقیق وب‌سایت شما، نقاط ضعف و قوت آن را شناسایی کرده و استراتژی‌های مناسبی برای بهبود رتبه و موقعیت در نتایج گوگل ارائه می‌دهد. با همکاری با ما، می‌توانید بهبود قابل ملاحظه‌ای در نتایج سئو و ترافیک وب‌سایت خود تجربه کنید.

به روز نسبت به آخرین آپدیت های گوگل

گوگل دائما درحال به روزرسانی و آپدیت الگوریتم های خود است. تیم کارشناسان ما در حال رصد و مطالعه آخرین و به روزترین آپدیت ها هستند تا بتوانند رتبه شما را در گوگل حفظ کنند. این بهینه‌سازی شامل بررسی و بهبود عوامل داخلی و خارجی وب‌سایت شما، بهینه‌سازی محتوا و ساختار، و تولید لینک‌های با کیفیت و مرتبط است.

سئو کلاه سفید

خدمات سئو حرفه ای دینوم یعنی تمام تکنیک‌های سئو به‌طور کاملاً قانونی اجرا می‌شوند و استراتژی‌های کلاه سیاه مانند مخفی کردن کلمات کلیدی، اسپم نکردن و…  که می‌تواند وب‌سایت شما را به خطر بیاندازد را به کار نمی‌گیریم. همچنین به عنوان پارتنر رسمی گوگل، از وب‌سایت شما در برابر هرگونه جریمه‌ای که ممکن است از سوی گوگل اعمال شود، محافظت می‌کنیم.

چرا از مشاوره  سئو برای سایت خود استفاده کنم؟

خدمات سئو سایت با بهبود محتوا و بهینه‌سازی فنی آغاز می‌شود. همچنین، لود سریع، ریسپانسیو بودن و لینک سازی به بهبود جایگاه در گوگل کمک می‌کند. تیم دینوم به عنوان مشاور در کنار شماست تا بهترین راهکارها را ارائه دهد.

09213166578
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
مشاوره رایگان دیجیتال مارکتینگ

مراحل سئو SEO

نمونه موفقیت های پروژه سئو دینوم

سئویی هوشمند برای کسب و کارهای هوشمند

قیمت خدمات سئو چگونه محاسبه می شود؟

بهبود رتبه وب‌سایت شما در گوگل و جذب ترافیک ارگانیک به چندین عامل وابسته است که قیمت خدمات سئو سایت نیز بر اساس این پارامترها تعیین می‌شود. انتخاب کلمات کلیدی، تولید محتوا، وضعیت فنی و UX وب‌سایت، تاریخچه و اعتبار سایت در گوگل، و همچنین سطح رقابت در صنعت شما از جمله عوامل مهم هستند. هر چه سطح رقابت و پیچیدگی کلمات کلیدی بیشتر باشد، نیاز به استفاده از تکنیک‌های پیشرفته‌تر و متخصصانه بیشتر می‌شود. در کل، قیمت خدمات سئو با توجه به موارد زیر مشخص می‌شود:

gpp_good

سلامت فنی سایت

مدت زمان همکاری

sentiment_dissatisfied

درجه سختی کلمات کلیدی

insert_link

تعداد رپورتاژها و لینک سازی ها

sports_kabaddi

سطح رقابت در زمینه فعالیت شما

flag

جایگاه کنونی سایت در موتورهای جستجو

با توجه به این پارامترها، تعرفه و قیمت نهایی خدمات سئو برای وب‌سایت شما محاسبه می‌شود. با دینوم به رشد و موفقیت کسب‌وکارتان در فضای دیجیتال اعتماد کنید.
قیمت سئو

پیش از ساخت سایت، بهتر است این اقدامات از انجام دهید:

دیگر خدمات دینوم:

می خواهید لوگویی خاص برای کسب و کار خود داشته باشید؟
می خواهید سایت خود را به رتبه یک گوگل برسانید؟
می خواهید در گوگل تبلیغات کنید؟
می خواهید سایتی منحصر به فرد داشته باشید؟
می خواهید بازدید پیج اینستاگرام خود را بالاتر ببرید؟
می خواهید کسب و کار خود را گسترش دهید؟
keyboard_arrow_up
نیاز به کمک دارید؟